Категория
Прочее
Тип
справочник
Страницы
2 стр.
Дата
29.09.2013
Формат файла
.doc — Microsoft Word
Архив
916470.zip — 6.01 kb
  • nadajut-poslugi-konsultacjn-nerezidentu-rezultatom-jakix-nadannja-materalv-jak-nosjat-reko_916470_1.doc — 25.5 Kb
  • Readme_docus.me.txt — 125 Bytes
Оцените работу
Хорошо  или  Плохо



Текст работы

Працівники н ашого підприємства надають послуги консультаційні нерезиденту, результатом яких є надання матеріалів, які носять рекомендаційний характер, для прийняття рішень. Підкажіть, будь ласка, які податкові наслідки цієї операції з поставки послуг нерезиденту? Чи виникає в даній ситуації об‘єкт оподаткування податком на додану вартість?

Відповідь: Зазначимо, що при вирішенні цього питання, пов‘язаного з оподаткуванням, потрібно керуватися нормами Закону України "Про податок на додану вартість"" від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (далі – Закон).
Як відомо, відповідно до п. 3.1 ст. 3 Закону об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з поставки товарів та послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України. Місце надання послуг визначається відповідно до п. 6.5 ст. 6 Закону .
Відповідно до пп. "д" п. 6.5 ст. 6 Закону місцем поставки послуг вважається місце реєстрації покупця або його постійного представництва, а за відсутності такого місця реєстрації – місце постійної адреси або постійного проживання, в разі якщо покупці, яким надаються наведені нижче послуги, проживають за межами митної території України, надають послуги з консультантами, інженерами, адвокатами, бухгалтерами, аудиторами, актуаріями та інші аналогічні послуги, а також з обробки даних та надання інформації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем.

Послуги, які вказані у запитанні, передбачають надання послуг консультантів, які працюють у штаті підприємства, їх результатом є надання матеріалів, які носять рекомендаційний характер для прийняття послідуючих рішень, тому відносяться до послуг, що вказані в четвертому абзаці пп. "д" п. 6.5 ст. 6 Закону .

Отже, враховуючи зазначене вище, у Вашому випадку, перелік послуг, які надаються нерезиденту, за умови відсутності на території України зареєстрованого постійного представництва нерезидента України, незалежно від способу надання консультацій (усно в офісі замовника або в офісі виконавця, письмово, по телефону, електронною поштою) не є об’єктом оподаткування ПДВ незалежно від того, чи надаються вказані послуги стосовно діяльності підприємств, розташованих на території України чи за її межами.

 


ДПІ у Дніпровському районі м. Києва<</i>

 



Ваше мнение



CAPTCHA