Категория
Прочее
Тип
конспект урока
Страницы
6 стр.
Дата
01.04.2013
Формат файла
.doc — Microsoft Word
Архив
310155.zip — 9.56 kb
  • tema-uroku-vtamni-ce-zdorovja-ta-sposb-zhittja-cl-uroku_310155_1.doc — 44 Kb
  • Readme_docus.me.txt — 125 Bytes
Оцените работу
Хорошо  или  Плохо



Текст работы

Тема уроку: “ Вітаміни – це здоров’я та спосіб життя”.
Цілі уроку : поглибити, збагатити, систематизувати знання учнів про вітаміни та їх значення в житті людини; виховувати любов до знань, до Людини, до природи; розвивати пізнавальний інтерес, мовлення, мислення, пам’ять.
Обладнання: таблиці із зображеннями лимонів, моркви, шипшини, смородини, капусти, суниць, соняшника, цибулі, картоплі, горіхів, петрушки, яблук, перцю, помідорів та ін., аптечні вітаміни, різні види салатів, виставка книг про вітаміни.
Присутні: учні, вчителі, аптекар, кухар.

Хід уроку.
І. Вікторина “Що ми знаємо про вітаміни?”


  1. До яких речовин належать вітаміни: низькомолекулярних, високомолекулярних, алкалоїдів, ферментів,гормонів?

  2. Яке основне джерело вітамінів для людини і тварин?

  3. Які вітаміни у незначній кількості можуть синтезуватися в організмі людини і тварин?

  4. Нестача яких вітамінів викликає такі хвороби:

а) куряча сліпота, ксерофтальмія;
б) рахіт;
в) порушення роботи статевих залоз;
г) порушення реакції зсідання крові;
д) кровоточивість ясен, підвищена стомлюваність, зниження імунітету;
е) порушення функції нирок, шлунка, кишечника, шитовидної залози, кров’яного тиску, еластичність кровоносних судин;
ж) пригнічення росту дитини, порушення діяльності центральної та переферичної ЦНС, підвищена стомлюваність, збудливість, біль у кінцівках, посилене серцебиття, задишка тощо;
з) виразки на слизовій оболонці рота, тріщини в куточках губ, недокрів’я, головний біль;
и) анемія, лейкопенія;
к) розлад кровотворення, злоякісне недокрів’я, порушення функцій нервової системи;
л) пелагра, психози, галюцинації?



Ваше мнение



CAPTCHA