Категория
Прочее
Тип
конспект урока
Страницы
4 стр.
Дата
27.04.2013
Формат файла
.doc — Microsoft Word
Архив
458555.zip — 12.66 kb
  • urok-14-tema-praktichna-robota-rozvjazuvannja-eksperimentalnix-zadach-z-temimetali_458555_1.doc — 39.5 Kb
  • Readme_docus.me.txt — 125 Bytes
Оцените работу
Хорошо  или  Плохо



Текст работы

Урок 14
Тема: Практична робота «Розв’язування експериментальних задач з теми «Метали».
Мета: - закріпити експериментальним шляхом знання про хімічні властивості металів та їх сполук, дослідити способи їх добування; перевірити вміння та навички проведення хімічного експерименту, роботи з хімічним обладнанням і реактивами;

- розвивати вміння прогнозувати, спостерігати, робити висновки; виявити вміння застосовувати здобуті знання у змінених умовах;

- виховувати працьовитість, посидючість, відповідальність за результат роботи.
Тип уроку: контроль знань, умінь та навичок.
Форми роботи: самостійна робота, робота в гомогенних групах.
Обладнання та реактиви : згідно завдання, вказаного в інструкції до практичної роботи.
Девіз уроку: Практика – основа пізнання та критерій істини.
Хід уроку
І.Актуалізація та корекція опорних знань.
ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.

Об’єднати учнів у декілька гомогенних груп, повторити правила техніки безпеки життєдіяльності та правила поведінки в хімічному кабінеті, акцентувати увагу на обов’язковому їх дотриманні.
ІІІ. Виконання практичної роботи за інструкцією в зошиті.
Практична робота №5
Тема: Розв’язування експериментальних задач з теми «Метали».
Мета : уміти визначати за характерними реакціями йони Натрію, Калію, Кальцію, Магнію, Барію, Алюмінію, Феруму (ІІ) і Феруму (ІІІ), закріпити здобуті теоретичні знання про вивчені хімічні сполуки, що містять вказані катіони; навчитися добувати деякі речовини в лабораторних умовах на основі знань про їх




Ваше мнение



CAPTCHA